O firmie

Firma z tradycjami

Firma WITT-POMP zaistniała na rynku w województwie opolskim w 1970r.

ofirmie

Założycielem zakładu był Franciszek Wittke. W latach 1998-2018 firma przekształciła się z małego zakładu zajmującego sie naprawą pomp w firmę obsługującą strategiczne przedsiębiorstwa i firmy województwa opolskiego.

Firma współpracuje z uznanymi na rynku producentami urządzeń.
Naszym atutem jest posiadanie certyfikatu Autoryzowanego Punktu Serwisowego firmy HYDRO-VACUUM, której produkty doceniono na Międzynarodowych Targach „Instalacje 2015”.

Naszym głównym zakresem działania jest naprawa pomp i silników elektrycznych. Firma świadczy usługi dla dużych przedsiębiorstw jak również osób prywatnych. Posiadamy kompleksową ofertę usług związanych z konserwacją, naprawą, sprzedaża i montażem pomp i silników elektrycznych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenia praktyczne, certyfikowane szkolenia i ciągły rozwój kwalifikacji naszej kadry, firma rozpoczęła projektowanie i produkcję własnych innowacyjnych rozwiązań dla przepompowni, monitoringu, sterowania i automatyki ciśnieniowej. Możemy się pochwalić już kilkunastoma udanymi wdrożeniami.

Od kilku lat prowadzimy sprzedaż urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych w sklepie stacjonarnym oraz od niedawna w internecie.

O firmie

Updated on 2018-12-27T22:04:49+01:00, by tuzzo.